Ивица Дачић поново завршио у болници! ОГЛАСИО СЕ И МУП
Министар унутрашњих послова Ивица Дачић налази се у болници због проблема са дијабетесом, сазнаје Данас. Дачић је у болници већ неколико дана, и наводно није био упознат са скандалом у којем је уплетен сада већ бивши начелник београдске полиције Веселин Милић. Након Милићевог хапшења због сумње да није пријавио кривично дело непријављивање кривичног дела и […]








