Из посланичког клуба ДС украден транспарент „Студенти побеђују“: Демократе оптужиле Ану Брнабић
Демократска странка (ДС) саопштила је данас да је током првомајских празника извршен упад у просторије посланичког клуба те странке и том приликом је однет транспарент „Студенти побеђују“, те навела да је тај чин организовала председница Скупштине Србије Ана Брнабић. „Сам врх организоване криминалне групе СНС последњих дана бацио се у радну акцију. Вреднији су него […]









