Хаос у Инђији: Директор комуналног предузећа уклања транспарент „Студенти побеђују“, председник Општине га снима (ВИДЕО)
Од јутрос је напето у центру Инђије, након што је директор ЈП Инђија пут скинуо транспарент “Студенти побеђују”, док је све снимао председник општине Инђија, Марко Гашић. Како је јавила Ин Медија, након уклањања транспарента, Гашић се вербално сукобио са грађанима, говорећи им “мајмунчићи”. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели IN Medija […]








