Америка на вратима Северне Кореје
Вашингтон – Америчка вишенаменска нуклеарна подморница „Мисисипи“ ушла је у јужнокорејску луку Пусан у оквиру пловидбе у азијским земљама, саопштила је информативна агенција Ренхап позивајући се на америчке војне изворе. Подморница класе „Вирџинија“ запремине 7800 тона једна је од најновијих у америчкој Пацифичкој флоти. У саопштењу се подморница налази у склопу флоте од јуна 2012. […]