Да ли ја можда смрдим, па неће да дође?! Хаос после меча Суперлиге Србије!

Железничар из Панчева је на отварању нове сезоне Суперлиге Србије савладао у гостима Раднички из Крагујевца са 3:2, а све време је варничило између тренера Феђе Дудића и Марка Савића.

Старијег и искуснијег колегу је наљутило то што се тренер победничког тима није појавио пред новинарима на заједничкој конференције после меча на стадиону у Лесковцу.

– Не знам због чега гостујући тренер неће да дође. Да ли можда смрдим па му сметам – упитао је изнервирани је Дудић.

Савић није био расположен да коментарише меч поред тренера који је изборио са Радничким место у Ервопи минуле сезоне, али овај није имао проблем да каже шта му је на души.

– Знате како, треба причати онако како јесте. Пре свега, честитам тиму из Панчева на победи. Не могу рећи заслуженој, али су победили, ја им честитам. Сами смо себе победили на начин на који смо играли и како смо примали голове. Треба признати пораз, није ни први ни последњи, идемо даље. Ни кад смо побеђивали, нисмо се бахатили. Али, рекао сам да ако ћемо овако већ од првог кола да радимо опструкцију игре, да сваки прекид лежимо, како да играмо Европу, како да играмо у високом интензитету – пита се Дудић након пораза.

Стручњак из Сарајева није желио тражити алиби за слаб старт сезоне.

– Да не мисли неко поново да ја тражим неки алиби, сами смо криви, никад нисам био тренер који тражи алиби, али ако желимо побољшање лиге… Ево, штопујте време, па ћете видети колико се играло од 90 минута – закључио је Феђа Дудић.

ИЗВОР: ИНФОРМЕР

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *