Екипа серије „Државни посао“ најавила је да се пројекат привремено зауставља.
Дејан Ћирјаковић (Бошкић), Димитрије Бањац (Ђорђе Чварков) и Никола Шкорић (Драган Торбица), огласили су се путем званичних друштвених мрежа „Државног посла“ и саопштили да серија неко време неће бити емитована.
- Lukašenko će napustiti Belorusiju na dugo vremena
- СПРЕМИТЕ СЕ ЗА НЕВЕРОВАТНО ТОПЛО ВРЕМЕ! Ево када се очекује први талас
- Вучевић открио једну ТАЈНУ пред митинг у суботу
- NOVI VELIKI KIKS NA SVETSKOM PRVENSTVU! Favorit ostao u soku
- Паника у Грчкој због ширења опасне врсте: Рибари кренули у велики лов на рибу-зец, снимак показује колико је опасан њен ујед (ВИДЕО)
У обраћању публици, наговестили су да пауза може бити кратка, али и знатно дужа.
Глумци који су годинама чинили окосницу овог популарног формата, емитованог најпре на РТВ Војводина, а касније и на СуперСтар ТВ, опростили су се од публике на себи својствен начин.
Никола Шкорић, који тумачи Драгана Торбицу, рекао је:
„Шта рећи? Ево, није прошло 14 година ни 2.545 епизода, а ми смо, ето, дошли у ситуацију да правимо малу паузу, или баш… баш… баш велику паузу. Шта ћеш…“
Његов колега Дејан Ћирјаковић, познат публици као Бошкић се надовезао:
„Једноставно, уговор је истекао, нисмо добили нови, и то баш у моменту кад сам хтео у личној карти да променим име у Бошкић. Шта ћеш.“
Кратку поруку имао је и Димитрије Бањац, који глуми Чваркова:
„То би било то. Хвала вам за све ове године што сте нас гледали. Једва чекамо да се видимо поново“.
На крају видеа остављена је и порука: „До скорог виђења, поздравља вас екипа ‘Државног посла’“.
Нова.рс
