Амбасадор Сједињених Америчких Држава у Србији, Кристофер Хил, изјавио је јуче да санкције које су САД увеле директору Безбедносно-информативне агенције (БИА) Александру Вулину нису у вези с било којом институцијом у Србији, нити су усмерене ка самој Србији, већ су упућене искључиво на наведеног појединца, односно на Александра Вулина, који тренутно обавља функцију директора БИА.
Другосрбијанци су здушно подржали Америку и амбасадора Хила а ево и како:
https://twitter.com/stanislavam80/status/1679877336945000451
Другосрбијанцима заправо смета „Српски свет“ који је Вулин често потенцирао, смета им начин на који се „обрачунао“ са агресивним мигрантима који су терорисали Србију годинама несметано.
И коначно смета им што нас је „завадио са комшијама“, с истим оним комшијама који оштре каме на најмањи миг странаца.
Шта заправо смета другосрбијанцима?
Смета им као и увек све српско или што на било који начин брани српске интересе.
Na dan obeležavanja 28 godina od užasa u Srebrenici komentar studentkinje je “Nek’ smo vas pobili”?! Pa kad Sarajlijama dokurči, ono govno Vulin je zove da u Beogradu nastavi studije?
Vidi mala,
jebo te bukvar iz kojeg si slova naučila, pogano stvorenje, nisi dobrodošla.— Dragan Dragan (@mojejemoremojje) July 15, 2023
Nemaju one veze sa četnicima.
Komunjarčići kao i Vulin, Vučić, Dačić, Mladić, Karadžić..
Edukuju se.— Pele (@peleziko14) July 15, 2023
Pa šta bi ovo sa ovim vašim što ga “ne date” ?
Koje špijuniranje, koji org kriminal, koja imovina u USA?
@avucic @anabrnabic https://t.co/fG1TSMGI3Y— Ivan Ivanović (@veceivan) July 11, 2023
И комшије су се придружиле другосрбијанцима у нападу на Вулина:
https://twitter.com/sabi1960/status/1680155453567770626
https://twitter.com/vladika_backi/status/1680294361156800512
#Vulin sanctioned by United States pic.twitter.com/ct87BORSxU
— Burim RAMADANI (@BurimRamadaniKS) July 11, 2023
