Председник Србије Александар Вучић замолио је активисте Српске напредне странке да се склоне са Славије.
Вучић их је замолио да то ураде „не зато што су слабији, већ јер су мудрији“.
- ПОГЛЕДАЈТЕ ЈЕЗИВЕ СНИМКЕ РАТА ИРАНА И САД! САД напале Техеран, а Иран брутално узвратио (ВИДЕО)
- Марш наде који није заборављен: На данашњи дан руски падобранци заузели аеродром Слатина на КиМ
- ВУЧИЋ НАЈАВИО ОДЛАЗАК? Већ пакујем књиге
- МАЛОЛЕТНИЦИ СЕ МОТОЦИКЛОМ ЗАКУЦАЛИ У АУТОБУС! Узнемирујући снимак несреће код Новог Пазара, ЈЕЗИВО ЈЕ! (ВИДЕО)
- Они су ухапшени због скандала у Интервентној: Сумња се да су крили како је Боске пуцао у Руња!
Грађанима је обећао „да ће сви који буду нападали активисте СНС бити приведени“.
Подсетимо, данас су активисти СНС-а брутално нападнути на Славији, од стране блокадера, а наша екипа је одмах отишла на лице места и разговарала са њима о детаљима насиља којем су били изложени.
Милош Костић, активиста СНС-а истакао је да су их блокадери напали док су качили банере “Србија побеђује“ и да су чак вадили нож и прислањали им на леђа.
- Ово је страшно. Ми смо дошли овде у оквиру наших редовних страначких активности, да разговарамо са грађанима, да ставимо транспарент “Србија побеђује“. Покушали су да отму наш транспарент, употребили су сузавце, бибер спрејеве. Наши људи, њих тројица, завршили су у Ургентном. Блокадери су извадили и нож који је стављен једном нашем активисти на леђа! Полиција је дошла тек после пола сата. Двојица су приведена, двојица су побегла полицији – испричао је Костић за Информер ТВ.
Информер



Ја сам видео пушкомитраљез М63 са 8 реденика муниције, опасао блокадер око појаса и стоји на бандери на Славији и ко год каже да је СНС он га упуца са једним редеником. Тако да су му донели још два три реденика и страдало је све што мрда Славијом а припада СНС. За нас остале није имао муниције.