КОМЕ ВЕРОВАТИ? АРХИВ ЈАВНИХ СКУПОВА И МУП У „КЛИНЧУ“ ЗБОГ МИТИНГА У АРЕНИ

Архив јавних скупова објавио је свом званичном налогу на Иксу да је испред Београдске арене током митинга СНС 21. марта било око 8.000 људи, на основу снимака објављених на сајту Вечерњих новости.

Они додају да није познато да ли је и колики део људи са тих снимака касније ушао у халу.

Такође, Архив јавних скупова позвао је Министарство унутрашњих послова Србије да објасни процену од 38.000 људи.

Иначе, према подацима које је објавио МУП, на СНС митингу учествовало је око 70.000 грађана.

  • Од тога је у хали Београдска арена присутно око 32.000 грађана, док је у непосредној зони хале присутно око 38.000 људи – саопштио је МУП.

Директно.рс

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *