Архив јавних скупова објавио је свом званичном налогу на Иксу да је испред Београдске арене током митинга СНС 21. марта било око 8.000 људи, на основу снимака објављених на сајту Вечерњих новости.
Они додају да није познато да ли је и колики део људи са тих снимака касније ушао у халу.
- Lukašenko će napustiti Belorusiju na dugo vremena
- СПРЕМИТЕ СЕ ЗА НЕВЕРОВАТНО ТОПЛО ВРЕМЕ! Ево када се очекује први талас
- Вучевић открио једну ТАЈНУ пред митинг у суботу
- NOVI VELIKI KIKS NA SVETSKOM PRVENSTVU! Favorit ostao u soku
- Паника у Грчкој због ширења опасне врсте: Рибари кренули у велики лов на рибу-зец, снимак показује колико је опасан њен ујед (ВИДЕО)
Такође, Архив јавних скупова позвао је Министарство унутрашњих послова Србије да објасни процену од 38.000 људи.
Иначе, према подацима које је објавио МУП, на СНС митингу учествовало је око 70.000 грађана.
- Од тога је у хали Београдска арена присутно око 32.000 грађана, док је у непосредној зони хале присутно око 38.000 људи – саопштио је МУП.
