Милан Кнежевић: Здравко је издао и цркву и народ

Ми смо четвртог децембра изгласавајући Владу Здравка Кривокапића изјавили да немамо никакву обавезу према њему. Ми смо рекли да ћемо подржати све што је у интересу грађана, а рекли да нећемо за оно што је противно интересу грађана. Здравка смо предложили на вид софистицираног притиска. Здравко је преварио и Цркву и народ, ми немамо никакву обавезу према њему. Ако смо могли се супроставити  Милу онда ћемо и овог анонимуса којег смо ми створили критиковати.

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *