Повређена Српкиња нађена на ауто-путу у Македонији: Муж је избацио из аутомобила на повратку са летовања у Грчкој

С. М. (49) избацио је из возила супруг (52).

Једна повређена држављанка Србије је нађена код наплатне станице на ауто-путу на југу Северне Македоније, саопштила је данас полиција из Велеса. Полицајци су на ауто-путу А1 (Пријатељство) код наплатне станице „Демир Капија“ поред десне коловозне траке нашли видно повређену С. М. (49) из Србије.

Нађен је њен 52-годишњи супруг Б. М. који је полицајцима рекао да га је супруга физички напала док су се са сином и рођаком враћали из Грчке, па је зауставио возило, оставио супругу поред пута и наставио ка граничном прелазу Табановце, на граници Србије.

Медији су пренели да је служба Хитне медицинске помоц́и из облишњег града Неготина указала помоц́ повређеној жени која је превезена у Здравствену установу „Негорци“.

О том догађају је обавештен јавни тужилац и ради се на томе да се потпуно расветли тај случај, саопштила је полиција.

Извор: 24sedam.rs

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *