С. М. (49) избацио је из возила супруг (52).
Једна повређена држављанка Србије је нађена код наплатне станице на ауто-путу на југу Северне Македоније, саопштила је данас полиција из Велеса. Полицајци су на ауто-путу А1 (Пријатељство) код наплатне станице „Демир Капија“ поред десне коловозне траке нашли видно повређену С. М. (49) из Србије.
Нађен је њен 52-годишњи супруг Б. М. који је полицајцима рекао да га је супруга физички напала док су се са сином и рођаком враћали из Грчке, па је зауставио возило, оставио супругу поред пута и наставио ка граничном прелазу Табановце, на граници Србије.
Медији су пренели да је служба Хитне медицинске помоц́и из облишњег града Неготина указала помоц́ повређеној жени која је превезена у Здравствену установу „Негорци“.
О том догађају је обавештен јавни тужилац и ради се на томе да се потпуно расветли тај случај, саопштила је полиција.
Извор: 24sedam.rs
