На београдском Тргу Републике, после завршене Параде поноса, окупили су се представници “Српске истинске православне цркве“.
Они су Параду поноса завршили на, како су рекли “срцу града“, после шетње која је кренула од Трга Славија.
После Параде поноса која је прошла путањом од Трга Славија до Трга Републике, стање у главним београдским улицама се нормализује.
Парада под слоганом “Љубав мења свет“ је одржана уз поруку организатора да је то историјска шетња јер први пут колона иде од Славије до “срца Београда“.
Б92

