Шапићеви ботови(ВИДЕО)

Александар Шапић је још 2019. у емисији код Наташе Миљковић сам признао да има своје ботове.

„Имао сам неку омладину коју сам замолио да мало прокоментаришу“ рекао је тада Шапић. На констатацију водитељке да ли мисли на ботове, Шапић је одговорио:“ Па можемо да их назовемо ботови“.

Но то је било пре две године, данас Шапић има читаву армију ботова.

Довољно је укуцати у претрагу на Твитеру реч „Шапић“ и изаћи ће читав низ ботовских твитова.

https://twitter.com/Bisenija17/status/1397263599580717063

https://twitter.com/sreca_tudja/status/1397610459700813825

https://twitter.com/Dijana74770614/status/1397188001327878147

 

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *