Da su sutra izbori i da svaka stranka izlazi samostalno, glasali biste za:
— CECA (@Ceca2103) August 13, 2023
Kad stranka koja nema cenzus dobije ovakvu prednost onda nešto nije u redu sa anketom
— Političar bez razloga (@SnobPolitical) August 13, 2023
ДЈБ
— Дејан Стевановић (@DejanSt91611301) August 14, 2023
Ovo nisu sve opozicione opcije i samim tim anketa nema smisla. 🤣
— Hibrid Drako genetike (@borizle) August 14, 2023
Ipak ima nekog smisla, da vidimo odnos snaga između ove četiri stranke. Samo što Tviter nije Srbija.😊
— CECA (@Ceca2103) August 14, 2023
LSV.
— Zuko Džumhur (@DzumhurZuko) August 14, 2023
Ni za jedne zato što su ista bagra
— MrMojoRisin® (@Rumplstilskin4) August 14, 2023