Градски аутобус у Нишу је овог понедељка око 7.40 сати ударио једну особу.
Како је за Тањуг речено у Полицијској управи у Нишу, аутобус је слетео са коловоза и ударио у аутобуско стајалиште.
Једно лице је Хитна помоћ превезла у болницу, и према првим информацијама, у питању су лакше повреде.
На лицу места је у току увиђај.
Извор: Агенције
- Lukašenko će napustiti Belorusiju na dugo vremena
- СПРЕМИТЕ СЕ ЗА НЕВЕРОВАТНО ТОПЛО ВРЕМЕ! Ево када се очекује први талас
- Вучевић открио једну ТАЈНУ пред митинг у суботу
- NOVI VELIKI KIKS NA SVETSKOM PRVENSTVU! Favorit ostao u soku
- Паника у Грчкој због ширења опасне врсте: Рибари кренули у велики лов на рибу-зец, снимак показује колико је опасан њен ујед (ВИДЕО)
