(ВИДЕО)СТАНИВУКОВИЋ ПЛАТИО Бијело дугме новцем Бањалучана да би направио себи промоцију: Публика га извиждала!

Градоначелник Бања Луке Драшко Станивуковић извиждан је од публике пред почетак конецерта Бијелог дугмета који је пре два дана одржан на Тргу Крајине.

Драшко је искористио концерт за сопствену промоцију уочи наступајућих избора у БиХ иако је концерт плаћен парама свих грађана Бања Луке.

https://twitter.com/istina_i_pravda/status/1563901200977756161

Рок група ,,Бијело Дугме“ неправедно се нашла као колатерална штета у Бањалуци због несавесног понашања градоначелника Драшка Станивуковића.

Пред почетак концерта Станивуковић је организовао „рецитацију“ о својим тобожњим успесима на месту градоначелника Бања Луке иако град дословно плива у смећу, а асфалт на улицама је избушен као да је рат протутњао градом.

Сарајевски медији се утркују да одбране Станивуковића и прикажу концерт Бијелог дугмета као својеврсан успех градоначелника Бања Луке.

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *