Драган Ј. Вучићевић, главни и одговорни уредник Информера, нема намеру да стане, већ напада све и свакога ко не мисли као људи на власти. Писали смо раније о томе како је без имало срама напао Новака Ђоковића, ког је назвао „пропалим тенисером“. А сада је то учинио поново.
Наиме, повод за нови напад на Ђоковића, највећег спортисту ког је Србија икада имала, јесте понашање навијача Босне и Херцеговине након што је БиХ елиминисала Италију у квалификацијама за Мундијал.
- Lukašenko će napustiti Belorusiju na dugo vremena
- СПРЕМИТЕ СЕ ЗА НЕВЕРОВАТНО ТОПЛО ВРЕМЕ! Ево када се очекује први талас
- Вучевић открио једну ТАЈНУ пред митинг у суботу
- NOVI VELIKI KIKS NA SVETSKOM PRVENSTVU! Favorit ostao u soku
- Паника у Грчкој због ширења опасне врсте: Рибари кренули у велики лов на рибу-зец, снимак показује колико је опасан њен ујед (ВИДЕО)
Вучићевић је тако добио „инспирацију“ током Колегијума, емисије на телевизији Информер. Коментарисао је текст на сајту овог режимског медија, чији је наслов био: „Регион у шоку! Док Србија слави њихов успех, навијачи Босне и Херцеговине вређају Србију, Вучића и подржавају блокадере“.
- …Онда су се навијачи те Босне захвалили јуче да видите како свим својим навијачима у Србији, укључујући и оног, оног пропалог тенисера Ђоковића – рекао је Вучићевић.
А онда је и додао:
- Ево, понављам то, рекао сам поново. Пошто је, откад је почео да пумпа, освојио ништа.
Колико је заправо новинарима Информера било угодно током овог излагања ударне режимске песнице, сведочи то што су, у моментима док је Вучићевић причао, одједном почели нешто да куцају на својим тастатурама.
Директно.рс
