У раним јутарњим часовима, са чувеног моста у Мостару, скочио је председник Србије Александар Вучић!!!
Овај необичан догађај није пропраћен од медија, нити забележен камерама, једина фотографија која је доспела у медије је доста мутна и не може се на основу ње ни потврдити ни негирати да је у питању Вучићев скок са чувеног моста.
Вучић је позвао и остале лидере у региону на овај челенџ, да учине исто као и он и да у име мира у региону скоче са чувеног мостарског моста.
Вучићев челенџ је прихватио председник Републике Српске Милорад Додик, и обећао да ће за пар месеци, када вода буде топлија и он скочити са моста у Мостару за мир у региону.
Од осталих лидера у региону за сад се још нико није одазвао Вучићевом челенџу.
Сатирични сајт Зицер