ЗАВИЈОРИЛА СЕ ТРОБОЈKА У ПОДГОРИЦИ! Развијена застава племена Kучи: Црна Гора се не одриче свог Српства! (ВИДЕО)

Група грађана на Московском мосту у Подгорици раширила је данас огромну тробојку.

Тробојка која је развијена, на себи је имала натпис Кучи.

Црна Гора данас слави 15 година од проглашења независности, а централна прослава одржава се на Цетињу.

 

Подсетимо, данас је раније развијена „највећа црногорска застава„, али су монтенегрински екстремисти успели да је поцепају, те су се бавили и зашивањем.

ИЗВОР НАЦИОНАЛИСТ

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *