„Збогом, убицо“: Освануо плакат са ликом Обаме (ФОТО)

У Сједињеним Америчким Државама активисти су окачили плакат са ликом актуелног председника Барака Обаме са натписом „Збогом, убицо“.

screenshot_2
Плакат је окачен на Меморијалном мосту Арлингтон у Вашингтону.

„На овај начин желели смо да се опростимо од убице Барака Обаме, који ће ускоро напустити своје место. Он је одговоран за смрт хиљада цивила у Либији, Сирији, Ираку, Јемену и Украјини. Током свог председавања покренуо је много крвавих ратова. Он не заслужује Нобелову награду за мир. Права ’награда‘ га чека на оптуженичкој клупи Хашког суда“, написао је један од учесника акције на свом твитер-налогу.

screenshot_3

Још један корисник друштвених мрежа написао је да је због плаката на мосту отежан аутомобилски саобраћај.

screenshot_4
На председничким изборима у САД 8. новембра победио је републиканац Доналд Трамп.

 

 

 

Спутњик

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *