Jedini problem koji ovde postoji je vaskolika bošnjačka javnost koja umesto da se pita ko je i zašto čoveka poginulog i sahranjenog 1992. iskopao i poturio u dženazu 2005. godine, raspravlja ko je 2021. izdao Izvod iz matične knjige umrlih. https://t.co/UOMZefkDvb pic.twitter.com/cuH0yfAmiI
— Bodljikava 🇷🇸 (@Bodljikava) June 11, 2021
Ево још једном:
Емир Суљагић, директор меморијалног центра Сребреница-Поточари, је у том меморијалном центру сахранио свог оца који је преминуо 1992. године кaо жртву "геноцида" који се десио 1995. године.
Браво @Bodljikava!https://t.co/oee8zgYGap— 🇷🇸 Јован (@bjovan3) June 10, 2021
Емир Суљагић скупља "жртве Сребренице" широм света.
— 🔴🇷🇸Б.🏴☠️Ж.🇷🇺⚪ (@svezasrpstvo) June 11, 2021

Да се зна да је сачуван извод из матичне књиге умрлих, а има га још увек и на Твитеру и да у званичном документу стоји да је Суљагић Суљо, отац Емира Суљагића, иначе директора Меморијалног центра Сребреница – Поточари, умро у Вољавици 24.12.1992.
Емир га је, као прави бошњачки син откопао, па га је закопао у Поточаре и означио као жртву геноцида ’95. Међутим, њему је све у реду са тим, сада не ваља јер постоји доказ о томе и све би нас требало похапсити. Каже да му прекопавамо породичне кости. Хм, не знам ко је прекопавао, Емире.
Углавном, какав вам је ген..ид, тако га и признајемо. Ја тај документ нећу качити овде јер им је требало само 46 минута да уклоне првобитну објаву. Али је сачувано, користићемо и качити где затреба и послаћу сваком коме треба.
Како бизарно..
Видовдан