На друштвеним мрежама кружи снимак девојчице која пева о порушеној српској цркву у Коњевић Пољу код Братунца.
У песми се наводи да „то су јутро грешне и земаљске силе, на Божију кућу јасно удариле!“
Упечатљив је стих у ком се каже да „зар због једне жене и црква да страда“ и да „оно што је свето не треба да смета“.
Православна црква у Коњевић Пољу код Сребренице у источној Босни срушена је пре три дана.
Без претходне најаве багером је у раним јутарњим сатима порушена раније испражњена црква, а након тога су камиони почели да одвозе материјал уз најаву како би све требало да буде завршено до понедељка.
Фата Орловић, старица због чијих жалби је срушена црква која је наводно делом била у њеном дворишту, изашла је из болнице уз помоћ колица.
ИЗВОР Novosti.rs
Повратни пинг: Ljuba (40) dao 4.500 evra za mladu iz Albanije: Posle isplate novca desilo se ono što niko nije OČEKIVAO | Patriot
Повратни пинг: Srbi najviše stradali u 20. veku, A PRAVIMO SE KAO DA SE TO NIJE NI DOGODILO | Patriot