Демократска странка (ДС) саопштила је данас да је током првомајских празника извршен упад у просторије посланичког клуба те странке и том приликом је однет транспарент „Студенти побеђују“, те навела да је тај чин организовала председница Скупштине Србије Ана Брнабић.
- Моћна порука студената људима који долазе на митинг СНС-а са Новог Београда (ВИДЕО)
- Hrvat ubio Srbina zbog svađe oko rata u Hrvatskoj: Ono što je izjavio na sudu, napravilo je totalni muk u sudnici
- Хорор у Земуну: Грађевински блокови пали на двоје деце
- Агуеро испричао сјајну анегдоту: „Мислио сам да ће ме Коларов убити! Дошао ми је на врата…“ (ВИДЕО)
- (ВИДЕО) ПОЈАВИО СЕ СНИМАК БОСАНСКИН НАВИЈАЧА КАКО ОТИМАЈУ СРПСКУ ЗАСТАВУ! Ево шта се крије иза свега! СВЕ ПОГРЕШНО СХВАЋЕНО
„Сам врх организоване криминалне групе СНС последњих дана бацио се у радну акцију. Вреднији су него икада. Отимају транспаренте, скидају налепнице и покушавају да уклоне милионе порука које грађани Србије свакодневно остављају широм земље. На то се, пред крај своје владавине, свела организована криминална група СНС – на крађу транспарената и одлепљивање налепница“, наведено је у саопштењу.
ДС је додала у саопштењу да има вишеструко више људи који су решени да Србију извуку, како је навела, из „канџи мафије“.
Нова.рс


