Kрвави инциденти су увек били циљ оних који организују такозване Параде поноса. Kад год би се догодио хаос на улицама Београда, то је значило да су они добро урадили свој посао и да могу да очекују добре хонораре за «крваве београдске геј семинаре».
Стога је добро што се већ неколико година уназад не дешавају никакви инциденти на геј паради. Тако ће ови кешоловци који не представљају целокупну геј популацију већ само своју ужу интересну групу бити доведени у ситуацију да не могу правдати енормне трошкове параде и уједно ће њихова шетња проћи потпуно непримећено. Чим нема грађанског рата на улицама Београда, шетња гејева није интересантна!
Да избегнемо толико отрцану политички коректну флоскулу „како немамо ништа против хомосексуалаца“, довољно је рећи да је свако нормалан против било каквог насиља над било ким због његових убеђења и осећања. Свако има право на свој избор. Али свакако да се не може благонаклоно гледати на психолошку агресију којој смо сваке године изложени пред одржавање геј параде. Kао да читава Србија треба да маршира у ритуалном парадирању нечијег сексуалног опредељења.
Насловне стране, ударне вести, округли столови, форуми, извештаји о угрожавању геј права… А једини чија су права стварно угрожена тих дана су хетеросексуалци, тј тиха већина Србије. Над њима се врши жестока дикататура геј активиста. Нигде као у Србији гејеви од свог сексуалног опредељења не праве тако уносан бизнис. Неко покварен би рекао да је реч о класичној проституцији и продаји својих склоности према истом полу, за дебелу лову!
Сигурно је да у Београду има много више хомосексуалаца који не желе да учествују у тој агресији мањине над већином. Они не желе да парадирају, кревеље се и машу шареним заставама, јер знају да та шетња није усмерена на бољи живот хомосескуалаца који деле све тешкоће свакодневице са обичним људима у Србији. Они су наши пријатељи и наше комшије, али не добијају масне хонораре за крваве српске главе, па никога и не занимају. То је права истина о гејевима, парадама и шарадама!
Такође треба знати да ово потенцирање сукоба, прављење тензије између геј и стрејт популације, ни на који начин не доприноси побољшању положаја хомосексуалне мањине у Србији. Већ изазива тихи револт и презир према гејевима као агресивном делу овог народ који своју идеологију масно уновчава. Тога је сад свесна цела Србија. Нико више у Србији на геј параду не гледа као на покушај борбе за бољи положај гејева, сви добро знамо да су у питању паре!
Уредништво



