Посланик Српске напредне странке (СНС) и председник скупштинског Одбора за правосуђе Угљеша Мрдић је на седници Народне скупштине критиковао опозицију и студенте.
Он је реаговао на понашање опозиције током јавних слушања о предложеним изменама закона.
Мрдић је оценио да су јавна слушања била јако добра, али да је опозиција искористила јавна слушања за „пар провокација“ и да опозицији не одговара ниједан закон.
Он је рекао да је стекао утисак да опозицији одговарају закони по којима би они одмах прогласили победу, да не буде избора, већ на улици.
- Hrvat ubio Srbina zbog svađe oko rata u Hrvatskoj: Ono što je izjavio na sudu, napravilo je totalni muk u sudnici
- Хорор у Земуну: Грађевински блокови пали на двоје деце
- Агуеро испричао сјајну анегдоту: „Мислио сам да ће ме Коларов убити! Дошао ми је на врата…“ (ВИДЕО)
- (ВИДЕО) ПОЈАВИО СЕ СНИМАК БОСАНСКИН НАВИЈАЧА КАКО ОТИМАЈУ СРПСКУ ЗАСТАВУ! Ево шта се крије иза свега! СВЕ ПОГРЕШНО СХВАЋЕНО
- Pitao da li je bezbedno da kao Hrvat obiđe Srbiju, usledila je lavina komentara: „Nemoj, molim te…“
Мрдић је рекао да су говори студената били „благо речено смешни“.
Он оцењује да понашање опозиције и студената показује да су они „недостојни овог парламента“.
Говорећи о учешћу студената у јавном слушању, Мрдић је рекао да је било јасно да нити су читали законе, нити су знали о чему се ради.
Данас се одржава седница Народне скупштине о изменама изборних закона.
Извор: ФоНет


