Случај пада надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду доспео је и у емисију на телевизији Национална географија.
Емисија „Грађевинске несреће“ односно „Цонструцтион фаилс“ има већ три сезоне, а недавно је у другој епизоди треће сезоне емитовао и сегмент у којем се виде снимци трагедије у Новом Саду.
- Hrvat ubio Srbina zbog svađe oko rata u Hrvatskoj: Ono što je izjavio na sudu, napravilo je totalni muk u sudnici
- Хорор у Земуну: Грађевински блокови пали на двоје деце
- Агуеро испричао сјајну анегдоту: „Мислио сам да ће ме Коларов убити! Дошао ми је на врата…“ (ВИДЕО)
- (ВИДЕО) ПОЈАВИО СЕ СНИМАК БОСАНСКИН НАВИЈАЧА КАКО ОТИМАЈУ СРПСКУ ЗАСТАВУ! Ево шта се крије иза свега! СВЕ ПОГРЕШНО СХВАЋЕНО
- Pitao da li je bezbedno da kao Hrvat obiđe Srbiju, usledila je lavina komentara: „Nemoj, molim te…“
„У Србији 2024. године филијала Чајна Релвеја била је умешана у истрагу о корупцији након урушавања надстрешнице железничке станице. Погинуло је 16 људи“, наведено је у сегменту емисије.
Наводи се да су медијски извори указивали на пројектантске грешке и материјале лошег квалитета.
Подсетимо, једна од највећих трагедија у Србији се догодила 1. новембра 2024. године, када је страдало 16 особа у паду надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду.
То је покренуло масовне протесте предвођене студентима, који и даље трају. И даље се чека правда и одговорност за смрт људи који су тада погинули.
Нова.рс
