НИШЛИЈЕ ПОРУЧИЛЕ ВУЧИЋУ: Чекамо и тебе и ботове!

Од како су почеле да се појављују информације да Вучић и СНС спремају масовне аутобусе и доводе људи из других градова у Ниш, интернет је буквално букнуо!

Вучић би ускоро требао да посети Ниш због проблема и протеста у том граду а како је и сам раније говорио, није задовољан са јачином локалних власти. Реакције су разне а понајвише негативне када је реч о доласку других “ботова” у град Ниш. Преносимо вам само неке са друштвених мрежа и портала:

Дочекајмо их браћо уз бакље.

Само напред доћи ћете али се нећете враћати.

Сад ће неко да им буши гуме!

Чекамо те Вучићу и тебе и ботове

А ко плаћа гориво за ове аутобусе?

Дакле сада ће да ескалира и продаја сендвича и салама морају ботићи јести.

Ова је и Слоба Шиљошевић доводио по митинзима па га је народ срушио.

Ниш су све власти избегавале па че и Вучић..

Дневни журнал

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *