Од како су почеле да се појављују информације да Вучић и СНС спремају масовне аутобусе и доводе људи из других градова у Ниш, интернет је буквално букнуо!
Вучић би ускоро требао да посети Ниш због проблема и протеста у том граду а како је и сам раније говорио, није задовољан са јачином локалних власти. Реакције су разне а понајвише негативне када је реч о доласку других “ботова” у град Ниш. Преносимо вам само неке са друштвених мрежа и портала:
Дочекајмо их браћо уз бакље.
Само напред доћи ћете али се нећете враћати.
Сад ће неко да им буши гуме!
Чекамо те Вучићу и тебе и ботове
А ко плаћа гориво за ове аутобусе?
Дакле сада ће да ескалира и продаја сендвича и салама морају ботићи јести.
Ова је и Слоба Шиљошевић доводио по митинзима па га је народ срушио.
Ниш су све власти избегавале па че и Вучић..
Дневни журнал