Премијерка Србије Ана Брнабић поручила је на телевизији Пинк да грађани Србије могу слободно да очекују лагани бољитак у овој години као и да ће до краја јесени 2018. плате и пензије поново бити повећане.
Она је истакла да има велико поверење председника Вучића и да зато иде напред упркос великим критикама јавности због потеза Владе Србије. Брнабић се такође дотакла избора:
Не желим да се мешам у београдске изборе ја сам нестраначка личност и премијерка. – рекла је Ана.
Она се дотакла и теме о приватном животу:
Дакле сада смо у ситуаицји да многима сметам само зато што сам лезбејка а не због онога што радим. Имам права на другачије сексуално опредељење, моја дужност је да не истичем то на сва звона и грађани самим тим нису “бомбардовани” информацијама. закључила је премијерка.
Дневни журнал