Огласио се и Радомир Лазовић о студентској листи

Копредседник Зелено-левог фронта (ЗЛФ) Радомир Лазовић оценио је да је подршка студентској листи тренутно најбоља опција, али да његова партија остаје отворена за разговоре о томе са осталим опозиционим странкама.

Он је на телевизији Нова казао да ће ЗЛФ подржати опцију која се противи власти, а која у збиру може да има већи број гласова.

  • Ако нема бољег договора, даћемо подршку студентској листи. У овом тренутку ми делује да нема боље алтернативе. Ми смо желели да наши бирачи знају који је наш став ако буду расписани избори за лето и зато смо га саопштили – казао је Лазовић.

По његовим речима, ЗЛФ је и раније подржавао студенте на локалним изборима, а у будућности ће бити фокусиран на то како на најбољи начин победити актуелну власт.

  • Немам ништа против тога да након наредних избора не будем у парламенту. Жељни смо победе која ће отерати ове људе (садашњу власт) у прошлост. Мислим да је важно да људи знају да ћемо ми дати свој максимални допринос – рекао је Лазовић.

Бета

1 thought on “Огласио се и Радомир Лазовић о студентској листи”

  1. ЗЛФ се поводом Дана победе недавно групно сликао испред гробница комунистичких функционера из Др. св. рата.
    Колико ту конфузије, незнања и наивности има!
    Савремена политичка левица не би зребало да има икакве везе с предратним и ратним тоталитаристичким и терористичким комунизмом.
    С комунизмом који је после рата окупирао земљу и терором приграбио сву власт. Који је начинио несагледиву и трајну штету Србији током деценија.

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *