Геј парада одржана јуче у Београду прошла је готово без инцидената, а како и да их буде, када су сваког учесника чувала тројица полицајаца.
Процене су да је парада коштала пола милиона евра и да је на њој било око 1.500 људи, уз 5.000 полицајаца. На паради су биле ангажоване и друге службе.
У шта је све друго држава могла да уложи новац подугачак је списак, али је парада ипак остала у сенци, јер су учесници исмејали показали непоштовањем према ономе који им је све омогућио, односно према Србији.
Током шетње на једном од балкона завијорила се српска застава, а момак који је махао заставом није ништа говорио, док су га учесници параде одмах прозвал ида сиђе да се обрачунају и почели да звижде.
Новаборба