Бивши министар одбране Братислав Гашић оженио је јуче свог сина Владана Гашића, а на свадбу било је позвано 500 људи.
Међу гостима нашли су се градоначелник Београда Синиша Мали, брат премијера Андреј Вучић, министар спорта Вања Удовичић, министар полиције Небојша Стефановић, али и други функционери СНС.
Поред општинског, одржано је и црквено венчање и то управо у цркви Светог Јована у којој је недавно осликан њен ктитор и отац младожење братислав Гашић.
Kолико Гашић није жалио на синовљеву свадбу показује и то што је у парку у крушевачком насељу Багдала постављен велики бели шатор, а у цркви је Владана оженио епископ крушевачки Давид и то уз помоћ пет свештеника.
Новаборба