У овом граду већ лије ко из кабла! Улице под водом, возачи чекају и не мичу се! (ВИДЕО)

Стигло најављено невреме.

Невреме које је РХМЗ најавио већ је стигло у Новој Вароши.

Како се може видети на снимку који је објавила Инстаграм страница 192_рс, лије ко из кабла, а аутомобили су се зауставили због безбедности.

Наводе и да је саобраћај је отежан на територији целе општине.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

РХМЗ издао је упозорење да ће пљускови и грмљавина, који се на подручју Србије очекују у наредном периоду, локално бити интензивнији и праћени градом, јаким или олујним ветром.

(Espreso / J.N.)

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *