Припадници Министарства унутрашњих послова у Србобрану поднеће кривичну пријаву против Д. Ш. (71) из околине овог места, због сумње да је учинила кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Како се наводи у саопштењу Полицијске управе за град Нови Сад, полиција је прегледом осумњичене, као и претресом њене породичне куће, пронашла одређену количину наркотика, и то 20 пакетића марихуане и шест пакетића амфетамина.
- Моћна порука студената људима који долазе на митинг СНС-а са Новог Београда (ВИДЕО)
- Hrvat ubio Srbina zbog svađe oko rata u Hrvatskoj: Ono što je izjavio na sudu, napravilo je totalni muk u sudnici
- Хорор у Земуну: Грађевински блокови пали на двоје деце
- Агуеро испричао сјајну анегдоту: „Мислио сам да ће ме Коларов убити! Дошао ми је на врата…“ (ВИДЕО)
- (ВИДЕО) ПОЈАВИО СЕ СНИМАК БОСАНСКИН НАВИЈАЧА КАКО ОТИМАЈУ СРПСКУ ЗАСТАВУ! Ево шта се крије иза свега! СВЕ ПОГРЕШНО СХВАЋЕНО
Сумња се да су ове супстанце биле намењене даљој дистрибуцији, а заплењени материјал биће предмет даљих вештачења у оквиру поступка.
Надлежни органи су, након прикупљених доказа и спроведених оперативних радњи, обавестили више јавно тужилаштво у Сомбору, које је наложило даље поступање у овом случају.
- По налогу вишег јавног тужиоца у Сомбору, против осумњичене ће бити поднета кривична пријава за кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога у редовном поступку – наводи се у саопштењу ПУ Нови Сад.
